Shpallje,Njoftime,Shitblerje,Tendera,Konkurse,Punesim

Web Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English

Kryeqytetet, kodet telefonike dhe fletët e verdha të shteteve të botës

Shteti Kryeqyteti Kodi telefonik Fletet e verdha
Madagaskari Antananarivo +261

Malajzia Kuala Lumpur +60

yellowpages.com.my

Malavi Lilongve +265

Maldivesi Male +960

Mali Bamako +223

maliphonebook.com

Mali i Zi Podgorica +381

montenegroyellowpages.com

Malta Valleta +356

yellowpagesmalta.com

Maqedonia Shkupi +389

Maroku Rabati +212

pagesjaunes.ma

Mauritania Nouakqoti +222

mauritaniaphonebook.com

Mauritiusi Port Louisi +230

Meksika Meksiko City +52

seccionamarilla.com.mx

Moldova Çisinau +373

Monako Monako +377

monaco-montecarlo.com/directory

Mongolia Ulanbatari +976

Mozambiku Maputo +258

Namibia Vindhoeku +264

Nepali Katmandu +977

Nigeri Niameji +227

nigerphonebook.com

Nigeria Abuja +234

nigerianyellowpages.com

Nikaragua Managua +505

Norvegjia Oslo +47

Omani Muskati +968

Pakistani Islamabadi +92

Palau Korori +680

Panama Panama City +507

Paraguaji Asuncioni +595

Peru Lima +51

Polonia Varshava +48

yellowpages.pl

Portugalia Lisbona +351

www.pai.pt

Qatari Doha +974

Qipro Nikosia +357

cyprusyellowpages.com

Republika Çeke Praga +420

zlatestranky.cz

Rep. Dem. e Kongos Kinshasa +243

Rep. Domenikane Santo Domingo +1-809*

Rep. Qendore Afrikane Bangui +236

centralafricaphonebook.com

Ruanda Kigali +250

rwandaphonebook.com

Rumania Bukureshti +40

Rusia Moska +7

Saint Lucia Kastriesi +1-758*

San Marino San Marino +378

Senegali Dakari +221

senegalphonebook.com

Serbia Beogradi +381

yuyellowpages.net

SHBA Washington D.C. +1

yellowpages.com

Shqipëria Tirana +355

fleteteverdha.com

Shri Lanka Kolombo +94

Shtetet Federale te Mikronezisë Palikir +691

Sierra Leone Freetown +232

Singapori Singapori +65

Siria Damasku +963

Sllovakia Bratisllava +421

mediatel.sk

Sllovenia Lublana +386

yellow2.eunet.si

Somalia Mogadishu +252

Spanja Madridi +34

paginas-amarillas.es

Sudani Kartoumi +249

Suedia Stokholmi +46

Suriname Paramaribo +597

Tajlanda Bangkoku +66

yellowpages.co.th

Taivani Tajpeji +886

Tanzania Dar es Salaam +255

Taxhikistani Dushanbe +992

Timori Lindor Dili +670

Togo Lome +228

togophonebook.com

Trinidad & Tobago Porti i Spanjës +1-868*

Tunizia Tunisi +216

pagesjaunes.com.tn

Turkmenistani Ashgabati +993

Turqia Ankara +90

turkiyerehberi.gen.tr

Tuvalu Funafuti +688

Uganda Kampala +256

Ukraina Kievi +380

Uruguaj Montevideo +598

Uzbekistani Tashkenti +998

Vanuatu Port-Vila +678

Vatikan City Vatikan City +39, +379

Venezuela Karakas +58

Vietnami Hanoi +84

Xhamajka Kingstoni +1-876*

Zambia Lusaka +260

Zelanda e Re Wellington +64

Zimbabwe Harare +263

Zvicra Berna +41

directories.ch/theyellowpages

Shtetet nga A-L

Faqe te Verdha te Kosoves - Reklamo BiznesinMarketing

 

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in