Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Bp Home LLC
http://www.bp-home.com
Lidhja e Prizrenit,Nr:45,Tophane
10000
Tel: 044/049174800n
Fax: 038240120
Tregtim i te gjitha matrialeve të enterierit dhe exterierit, Ndërtim dhe zhvillim të projekteve të...
Data e regjistrimit:30 Nentor 2009
N.P.T.SH "DEKORITI"
http://www.dekoriti.com
Ulpianë, nr 27
Prishtinë
Tel: 044 339 904
Mirremi me përpunimin e drurit dhe inoxit.
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
World of Furniture
http://www.mobilje.net
Otllak
Berat
Tel: +355 (0)69 20 89 865:+355 (0)4 32 33 685
Fax: +355 (0)4 32 33 685
Duke i dhene besueshmeri te madhe produkteve te veta, permes materialeve te cilesise se larte qe perdoren...
Data e regjistrimit:17 Prill 2009
N.P. " LUX DEKOR "
Rr. Tirana p.n.
Prizren 20000
Tel: +381 (0)29 242 174
Fax: +381 (0)29 242 174
Lux Dekor është firmë private e specializuar për prodhimin e KUZHINAVE si dhe orendive të ndryshme...
Data e regjistrimit:31 Janar 2009
ADMIRAL Mobileri
http://www.admiral-al.com
Rr. "Kavajes" ish parku i autobuzave
Tiranë
Tel: +355 42 239 777; +355 68 40 40 124
Ofron dhoma gjumi per femije dhe te rritur, modele te pakrahasueshme klasike dhe moderne, nje komoditet...
Data e regjistrimit:24 Nentor 2008
Amre
http://www.amre-group.com
Zona industriale
Lipjan 14000
Tel: +381 (0)38 581 848
Mobille Italiane.
Data e regjistrimit:09 Nentor 2008
Mobileria Fjolla
http://www.mobileriafjolla.com
Rr.Hasan Prishtina,nr.38
Ferizaj
Tel: +377 (0)44 143 327
Fax: +381 (0)290 325 475
Punojmë: Kuzhina, Regalla, Dhoma gjumi, Komodina etj. Punojmë edhe me porosi.
Data e regjistrimit:05 Nentor 2008
Duglas
Magjistralia Podujevë-Merdarë
Podujevë
Tel: +377 (0)44 162 503; 044 171 150
Programi prodhues: Kuzhina, Mobile shtëpiake, Inventar për zyre, Dhoma për fëmijë. Prodhimet tona...
Data e regjistrimit:05 Nentor 2008
Mobileri "Berati"
Hysni Dobruna
Gjakovë 50000
Tel: +377 (0)44 194 567
A deshironi që shtepija juaj të duket bukur dhe komode atëher ejani tëk mobileri "Berati"...
Data e regjistrimit:16 Tetor 2008
Elita center
Dardani
Gjakove 50500
Tel: +377 (0)44 505 467
Ofrojm, Laminat, sanitari, mobileri,dyer te hyrjes, te gjitha keto i importojm nga Malaizia dhe kan qmime...
Data e regjistrimit:04 Qershor 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in