Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Kema
Te Paluti
Mitrovicė
Tel: +381 (0)28 29 479
Zdrukthtaria Kema: Shkallė, kuzhina, mobilie, orendi dhe gjithėqka qė ju dėshironi nga druri masiv.Mbulojmė...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Galaktika
Lagja Arbanė
Prizren
Tel: +377 (0)44 107 203
Ndėrmarrja Galaktika gjendet nė Prizren dhe mirret me prodhimin dhe shitjen e mobiljeve, ne prodhojmė...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Blero Design
Rr. Nėna Terezė p.n,
Fushė Kosovė
Tel: +381 (0)38 535 582
Blerodesign ėshtė njė kompani e cila ofron shitjen dhe montimin e rafteve tė tė gjitha llojeve. Qoftė...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Ahikos
Fsh. Nikadin
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 27 919
Fax: +381 (0)290 28 486
Fabrika e mobiljeve.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Albaniku
Sheshi Agim HAJRIZI, Shtėpia e mallrave
Mitrovicė
Tel: +381 (0)28 228 891
Sallon i mobiljeve.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Universum Market
Fan Noli nr. 156
Ferizaj
Tel: +377 (0)44 500 866
Materiale ndėrtimore dhe ushqimore me shumicė, dru dhe repro materiale te drurit, mobilie, karburante,...
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
MGS
Rr. 11 Marsi, Ortakoll
Prizren
Tel: +381 (0)29 41 102
Ofrojme karriga te ndryshme dhe mobilje te tjera.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
Salloni i Mobilieve "Vranina"
Rr. Adem Jashari p.n.
Pejė
Tel: +377 (0)44 639 278
Salloni i Mobilieve "Vranina", ju ofron mobilie pėr zyre, te reja dhe tė pėrdorura; si: karriga,...
Data e regjistrimit:09 Tetor 2006
ALBED
Rr. Kongresi i Manastirit
vushtrri
Tel: +381(0)28 72 660
Fabrika e prodhimit te mobiljeve.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
LESNA
http://www.lesna.net
Zona Industriale
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 531 344
Fax: +381 (0)38 548 125
LESNA vazhdon tė ofrojė njė asortiment tė gjerė tė prodhimeve tė natyrave tė ndryshme pėrmes vijave tė...
Data e regjistrimit:07 Nentor 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in