Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Kema
Te Paluti
Mitrovicë
Tel: +381 (0)28 29 479
Zdrukthtaria Kema: Shkallë, kuzhina, mobilie, orendi dhe gjithëqka që ju dëshironi nga druri masiv.Mbulojmë...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Galaktika
Lagja Arbanë
Prizren
Tel: +377 (0)44 107 203
Ndërmarrja Galaktika gjendet në Prizren dhe mirret me prodhimin dhe shitjen e mobiljeve, ne prodhojmë...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Blero Design
Rr. Nëna Terezë p.n,
Fushë Kosovë
Tel: +381 (0)38 535 582
Blerodesign është një kompani e cila ofron shitjen dhe montimin e rafteve të të gjitha llojeve....
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Ahikos
Fsh. Nikadin
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 27 919
Fax: +381 (0)290 28 486
Fabrika e mobiljeve.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Albaniku
Sheshi Agim HAJRIZI, Shtëpia e mallrave
Mitrovicë
Tel: +381 (0)28 228 891
Sallon i mobiljeve.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Universum Market
Fan Noli nr. 156
Ferizaj
Tel: +377 (0)44 500 866
Materiale ndërtimore dhe ushqimore me shumicë, dru dhe repro materiale te drurit, mobilie, karburante,...
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
MGS
Rr. 11 Marsi, Ortakoll
Prizren
Tel: +381 (0)29 41 102
Ofrojme karriga te ndryshme dhe mobilje te tjera.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
Salloni i Mobilieve "Vranina"
Rr. Adem Jashari p.n.
Pejë
Tel: +377 (0)44 639 278
Salloni i Mobilieve "Vranina", ju ofron mobilie për zyre, te reja dhe të përdorura; si:...
Data e regjistrimit:09 Tetor 2006
ALBED
Rr. Kongresi i Manastirit
vushtrri
Tel: +381(0)28 72 660
Fabrika e prodhimit te mobiljeve.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
LESNA
http://www.lesna.net
Zona Industriale
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 531 344
Fax: +381 (0)38 548 125
LESNA vazhdon të ofrojë një asortiment të gjerë të prodhimeve të natyrave të ndryshme përmes...
Data e regjistrimit:07 Nentor 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in