Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Ben Com
Magjistraja Prishtinė - Ferizaj
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 27 999
Prodhojmė produkte te dimensioneve dhe llojeve te ndryshme pėr banjo nga poliesteri sipas standardeve...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Bp Home LLC
http://www.bp-home.com
Lidhja e Prizrenit,Nr:45,Tophane
10000
Tel: 044/049174800n
Fax: 038240120
Tregtim i te gjitha matrialeve tė enterierit dhe exterierit, Ndėrtim dhe zhvillim tė projekteve tė patundėshmerive...
Data e regjistrimit:30 Nentor 2009
Fortesa
http://www.fortesa.net
Veternik
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 545 696; +381 (0)38 552 229
Fax: +381 (0)38 552 229
Shėrbimet tona:Shitėsit tanė profesinalė do ju ndihmojnė ne perzgjedhjen e mallit qe do te ju ploteson...
Data e regjistrimit:21 Shtator 2008
Iliria
http://www.iliriakos.com
Zona Industriale
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 243 863
Fax: +381 (0)38 243 867
Bėn prerjen dhe pėrpunimin e pllakave me makina kompjuterike tė teknologjisė sė fundit. Gjithashtu bėn...
Data e regjistrimit:03 Dhjetor 2008
JYSK
http://www.scan-color.com
Zona Industriale
Fushė Kosovė 12000
Tel: +381 (0)38 245 665
Fax: +381 (0)38 245 664
Shtrat, Banjo, Shtėpi dhe Kopsht.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2007
KERASAN
http://www.kerasan.net
Veternik
Prishtinė
Tel: +381 (0)38 545 667
Fax: +381 (0)38 545 667
Veprimtaria jonė me lėminė e sanitarisė ka filluar qysh nė vitin 1994. Tė gjitha aktivitetet tona janė...
Data e regjistrimit:22 Shkurt 2008
N.T.P.SH. Shala Company
Rr. Trepca Nr.6
Prizren
Tel: +377 (0)44 122 754; +377 (0)44 119 629
Salloni i Sanitarisė "Shala Company", Prizren.
Data e regjistrimit:04 Nentor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in