Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Art & Kulturë (39)
Audio & Video Produksione, Galeria e arteve, Artistë & Grupe artistësh
Artizanate & Argjentari (25)
Suvenire, Artar, Dyqan Orësh
Automobil & Auto servis (133)
Auto tregje, Auto sallone, Gas pompa
 
Bujqësi & Blegtori & Peshkatari (29)
Makina & Mjete tjera bujqësore, Sera, Plehera artificiale dhe farëra
Edukim & Trajnim (101)
Institute shkencore, Shkolla te mesme, Shkolla baleti
Elektrikë & Elektronikë (112)
Pajisje për mbrojtje kundër zjarrit, Prodhimtari, Kondicionere ajri
 
Ente & Shërbime publike (117)
Shërbime funerale, Policia, TMK, Zjarrëfikësit, Institucionet Qendrore te Kosovës
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji (106)
Konstruksione nga Hekuri, Produkte te ndryshme metalike, Ngjyra per hekur, alumin, etj.
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion (270)
Pajisje Telekomunikuese, VoIP, Posta të shpejta (dërgesa)
 
Media & Shtyp (159)
Shtepi Botuese, Radio & TV stacione, Agjenci Lajmesh
Modë & Përkujdesje (49)
Qendra Fitnesi, Estetikë & Përkujdesje, Tattoo & Piercing
Ndërtimtari & Konstruksion (293)
Material ndërtimor, Prodhimi i Zhavorit & Asfaltit, Export-Import
 
Plastikë, Gomë & Materiale kimike (17)
Ambalazhim, Produkte Kimike për Pastrim, Thase plastike
Shëndet & Mjekësi (127)
Ordinanca Neurokirurgjike, Qendra për Terapi Fizikale & Rehabilitim, Klinika
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente (197)
Sigurime shëndetësore, Agjencione te patundshmerive, Gjykata
 
Shtëpi & Kopsht (86)
Gjëra dekorative, Lulishte, Tapeta
Sport & Rekreacion (17)
Federata sportive, Bastore sportive, Body Building & Klube Fitnesi
Tregti & Shitje (95)
Dyqane rrobash për të rritur, Dyqane nusërie, Dyqane sportive
 
Udhëtim & Turizëm (131)
Guida Udhetimi & Informacione, Motele, Agjenci udhetimi & Turistike
Ushqim & Restorante (85)
Bukëpjekës, Fast Food, Gjelltore & Qebaptore
 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in