Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /home/faqet01/public_html/yell/functions.php on line 428 Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /home/faqet01/public_html/yell/functions.php on line 428 Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /home/faqet01/public_html/yell/functions.php on line 428 Ambasada e Italisė | Faqe te verdha

Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Ambasada e Italisė
Rr. Azem Jashanica 5, Dragodan
Prishtinė 10010
Kosovė
Tel: +381 (0)38 244 925
Fax: +381 (0)38 244 929
Ambasada e Italisė nė Prishtinė.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Ente & Shėrbime publike » Ambasada & Zyrat ndėrlidhėse nė Kosovė


Komentet pėr Ambasada e Italisė
Komente: 3
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 9.99 nga 10.0
Koment nga: besart
Data: 15 Dhjetor 2008
Vlerėsimi: 10
Ju njoftojme se kjo eshte adresa e re e Ambasades Italiane, poashtu edhe numrat e telefonit. Shenimet e reja u bene te mundura fale emailit qe kemi marre nga ana e stafit te ambasades.

Koment nga: Gjevalin
Data: 15 Dhjetor 2008
Vlerėsimi: 10
Zoti Abetin, ketu po e shof se adresa e Ambasades italliane eshte shume e vjeter, keshtu qe mund te kontaktosh ne mail antenna.utl.pristina@esteri.it, dhe i shtroni kerkesat e jauaja dhe ju vejme ne kontakt me personat e kerkuar nga ju
faleminderit per mirkuptim,
p.s. pres nga faqet e verdha qe te regjistrohet adresa e sakt qe eshte derguar ne mailin e pergjegjsve te kesaj faqe

Koment nga: abedin
Data: 03 Qershor 2008
Vlerėsimi: 10
Me vije mir per Ambasaden Italiane ne kosove por sa po e shof uneshte e vdekur s ka komente, si te kontaktohet me e-mail me ndonje zyrtare apo ende s eshte hape.

abedin_kadriu@yahoo.com


Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in