Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


POLIKLINIKA MEDIAJA
Rr. Emin Duraku, Nr.12
Klinė
Kosovė
Tel: +381 (0)39 71 747, +377(0)44 155 561
Fax: +381 (0)39 71 747
Ekipi i specialistėve tė profileve tė ndryshme,tė specializuar jasht vendi,ju oferojnė shėrbime specialistike nga tė gjitha lėmitė: Gastroenterologji, Hepatologji, Reumatologji, Neurologji, Hematologji, Pulmologji, Endokrinologji, Gjinekologji, Urologji, Pediatri etj...

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shėndet & Mjekėsi » Klinika
Shėndet & Mjekėsi » Ordinanca Gjinekologjike-Obstetrike
Shėndet & Mjekėsi » Ordinanca Neurokirurgjike
Shėndet & Mjekėsi » Ordinanca Pediatrike
Shėndet & Mjekėsi » ORL


Komentet pėr POLIKLINIKA MEDIAJA
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
POLIKLINIKA MEDIAJA

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in