Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Neurokirurgji - Rezonanca
Meti dent Prizren
Spitali Heart Gjakovë
Prishtinë
Kosovë
Tel: 044 157 129; 049 511 555
Dr.Haxhi Avdyli
Dr Haxhi Avdyli - Neurokirurg i specializuar në Prishtinë, Gjermani dhe Tirane punon cdo dite pune ne Kliniken e Neurokirurgjise ne QKU dhe ben konsulta pivate te shtuneve nga ora 9-12 ne Metident Prizren dhe nga 13-15 ne Spitalin kardiokirurgjik "Heart" ne Gjakove .

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Neurokirurgjike


Komentet për Neurokirurgji - Rezonanca
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Neurokirurgji - Rezonanca

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in