Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Neurokirurgji - Rezonanca
Meti dent Prizren
Spitali Heart Gjakovė
Prishtinė
Kosovė
Tel: 044 157 129; 049 511 555
Dr.Haxhi Avdyli
Dr Haxhi Avdyli - Neurokirurg i specializuar nė Prishtinė, Gjermani dhe Tirane punon cdo dite pune ne Kliniken e Neurokirurgjise ne QKU dhe ben konsulta pivate te shtuneve nga ora 9-12 ne Metident Prizren dhe nga 13-15 ne Spitalin kardiokirurgjik "Heart" ne Gjakove .

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shėndet & Mjekėsi » Ordinanca Neurokirurgjike


Komentet pėr Neurokirurgji - Rezonanca
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Neurokirurgji - Rezonanca

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in