Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Klinika Euromed
http://www.klinika-euromed.com

Rr. Nena Tereze 158
Fushe Kosove 12000
Kosovė
Tel: 038 534 072
Fax: 038 534 073
Dr.med. Habib Jakupi
Klinika Euromed eshte spitali i pare i pergjithashem i licencuar dhe aktualisht spitali me i madh ne sektorin privat ne Kosove.

Repartet kryesore: Mjekesi Interne- Kardiologji, Kirurgji, Pediatri, Orthopedi, Gjinekologji me Akusheri, Urologji, ORL, Radiologji dhe Laborator.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shėndet & Mjekėsi » Institucione shėndetėsore
Shėndet & Mjekėsi » Klinika
Shėndet & Mjekėsi » Ordinanca Gjinekologjike-Obstetrike
Shėndet & Mjekėsi » Ordinanca Kirurgjike & Dermatoverologjike
Shėndet & Mjekėsi » Ordinanca Ortopedike
Shėndet & Mjekėsi » Ordinanca Pediatrike
Shėndet & Mjekėsi » ORL


Komentet pėr Klinika Euromed
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Klinika Euromed

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in