Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Salloni i Bukuris RINA
http://www.beepworld.de/members63/xhelal/index.htm

Lagja e Prizrenit 80
per ball Viva Marketit
Gjilan 60000
Kosovë
Tel: TEL. +377 (0)44 871368
Zonja Kqiku
Salloni i Bukuris RINA
MIR SE VINI NE SALLONIN E BUKURIS RINA
Sherbimet tona:
-Prerje, Fenirim, Ngjyrosje, Shatir, zgjatje të flokëve (extension), Frizura të ndryshme, Grim,
Rregullim të vetullave
-Mbjellje të Thonjëve artificial (Manikur) 10 €
-Pedikur
-Depilim: ftëyren, tër trupin, vetëm këmbët,
Lista e qmimeve per femra
- Prerja e flokve 3.00 Euro
- Ngjyrosjae flokve 3.00 Euro
- Fenirimi mvaret nga gjatesia e flokeve 3-5.00 Euro
- Shatiri mvaret nga gjatesia e flokeve 10-30.00 Euro
- Minivalli mvaret nga gjatesia e flokeve 10-20.00 Euro
- Grimi 5.00 Euro
- Rregullim i frizures 5.00 Euro
- Frizura dhe Grimi 10.00 Euro
- Rregullimi special i Nuses 35.00 Euro
Lista e qmimeve per mashkui
- Rroja e ftyres 1.00 Euro
- Rregullimi i vetllave -.50 Cent
- Roja e kokes 1.00 Euro
- Masazha e ftyres 1.00 Euro
- Qethja e flokve 1.00 Euro
- Nenqethja e flokve 1.50 Euro
- Rregullimi i frizures me gel -.50 cent
-Rregullimi i frizures me gel edhe me ule 1.00 Euro
-Shatiri I flokve 5.00 Euro

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Modë & Përkujdesje » Floktar-e
Modë & Përkujdesje » Higjienë & Produkte higjienike
Modë & Përkujdesje » Kozmetikë & Parfumeri
Modë & Përkujdesje » Sallone Ondulimi


Komentet për Salloni i Bukuris RINA
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Salloni i Bukuris RINA

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in