Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Autoshkolla Pacolli
http://www.pacolli.ch

Badenerstrasse 701
Zürich 8048
Zvicer
Tel: 078 9 10 11 12
Te ne do gjeni te gjitha Informacionet e marrjes sė Patent Shoferit, qė nga ndihma e parė e deri te provimi i vozitjes. Ofrojm shėrbime komode dhe qmime shumė tė volitshme.

Ofrojmė oferten e kompletuar pėr kategorinė „B" siØ:

Ndihmen e parė
Teori - pregaditje ( jo provim)
Verkehrskunde
Orėt praktike me veturė moderne „Golf 5 Plus"

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Edukim & Trajnim » Autoshkolla


Komentet pėr Autoshkolla Pacolli
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Autoshkolla Pacolli

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in