Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Autoshkolla Pacolli
http://www.pacolli.ch

Badenerstrasse 701
Zürich 8048
Zvicer
Tel: 078 9 10 11 12
Te ne do gjeni te gjitha Informacionet e marrjes së Patent Shoferit, që nga ndihma e parë e deri te provimi i vozitjes. Ofrojm shërbime komode dhe qmime shumë të volitshme.

Ofrojmë oferten e kompletuar për kategorinë „B“ si¨:

Ndihmen e parë
Teori - pregaditje ( jo provim)
Verkehrskunde
Orët praktike me veturë moderne „Golf 5 Plus"

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Autoshkolla


Komentet për Autoshkolla Pacolli
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Autoshkolla Pacolli

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in