Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


AMERICAN CLINIC
Rr.Gazmend Zajmi,nr.33
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 248 917,(0)38 248 918
Qendra për IVF dhe shëndetin e gruas trajton me sukses të gjitha rastet e infertilitetit femëror dhe mashkullor nga ekipi vendor nën udhëheqjen e Dr.behar Kusarit, specialist gjinekolog-obstetër dhe mjekëve të Spitalit Amerikan nën udhëheqjen e Prof.dr.Bulent Urman.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Klinika
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Gjinekologjike-Obstetrike


Komentet për AMERICAN CLINIC
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
AMERICAN CLINIC

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in