Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


AMERICAN CLINIC
Rr.Gazmend Zajmi,nr.33
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +381 (0)38 248 917,(0)38 248 918
Qendra pėr IVF dhe shėndetin e gruas trajton me sukses tė gjitha rastet e infertilitetit femėror dhe mashkullor nga ekipi vendor nėn udhėheqjen e Dr.behar Kusarit, specialist gjinekolog-obstetėr dhe mjekėve tė Spitalit Amerikan nėn udhėheqjen e Prof.dr.Bulent Urman.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shėndet & Mjekėsi » Klinika
Shėndet & Mjekėsi » Ordinanca Gjinekologjike-Obstetrike


Komentet pėr AMERICAN CLINIC
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
AMERICAN CLINIC

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in